Rodzaje torebek damskich – modne modele w sezonie letnim

 

W tym sezonie projektanci i kreatorzy mody ogłosili, że trendem jest przede wszystkim szeroko pojęta kobiecość. Dotyczy to zarówno ubrań, jak i dodatków. Zaliczają się do tego również torebki damskie. Według ostatniego krzyku mody wiosną i latem mają zachwycać oko. Funkcjonalność schodzi na drugi plan – projektanci nie stawiają na to w tym sezonie. Torebka ma przede wszystkim wyglądać, a jej funkcje praktyczne znajdują się na dalszym planie

Torebki damskie latem – kolorowo i cukierkowo.

Jeśli chodzi o kolorystykę, to wyraźnie widoczne są dwa trendy. Pierwszy to biel, drugi – barwy pastelowe. Prym wiodą torebki w białym kolorze. Obojętnie od rodzaju materiału zastosowanego do stworzenia torebki, biel jest obowiązkowa. Pastele są również na czasie, ale mniej popularne. Barwy te dotyczą zarówno ubrań, jak i torebek. Najbardziej popularne kolory to ecru, cytrynowy, miętowy, błękit, pudrowy róż, łososiowy. Dzięki takiemu wachlarzowi barw dla każdej kobiety znajdzie się coś ładnego, niezależnie od tego, jakie stylizacje preferuje.

Torebki damskie – dodatek z charakterem

torebki kolor

Torebka, którą wybierzemy, musi się wyróżniać. Choćby jednym detalem, ale po prostu musi. Modne są np. torebki damskie nie na pasku, ale łańcuchu. Królują wzory graficzne wzory, a im bardziej są asymetryczne, tym lepiej. Powodzeniem cieszą się także paski, najlepiej o mocno kontrastujących kolorach. Mile widziane są frędzle, które doskonale ozdobią najzwyklejszą nawet torebkę.

Torebki damskie – jaki kształt i wielkość najmodniejsze?

Oczywiście każda z nas ma prawo nosić torebkę jaką chce i jaka jej się podoba. Ponieważ wybór jest ogromny, można znaleźć bez problemu optymalną torebkę dla siebie. Warto zauważyć, że w 2016 roku modne będą maleńkie torebki, do których zmieścimy telefon czy klucze. Przeciwwagą dla małych torebek są torebki – plecaki. Duże, wygodne, funkcjonalne, dedykowane są dla aktywnych kobiet, które nie usiedzą zbyt długo w jednym miejscu. Skoro od kilku sezonów triumfy święci powrót do kobiecości w stylu lat 50. i retro look, nie może zabraknąć torebek vintage ze sztywnego materiału z krótką rączką. Modne także są torebki damskie w kształcie podkówki i „szydełkowane”.

Choć moda się zmienia, torebka to rzecz, bez której kobieta czuje się jak bez ręki. I doskonałym rozwiązaniem jest sytuacja, gdy ta „ręka” wygląda zgodnie z najnowszą modą.

Dodaj komentarz